Navrhnout zdarma Vaše vlastní hřiště u Vás doma nebo na zimním stadionu!

Naše nabídka

Postavte si svou tréninkovou arénu doma!


FERRAX TENISOVÉ KURTY
Kvalitní umělý tenisový povrch nové generace!

Ferrax COURT je speciální plastový povrch pro tenis, je středně rychlý, míček má dobrý odskok, je pružný jak v horizontální tak vertikální rovině a je tak šetrný k pohybovému aparátu. Je zcela nově vyráběn v několika speciálních a originálních barevných kombinacích dle Vašeho výběru. Povrch je perforovaný, nedrží se na něm voda, rychle osychá a je bezúdržbový! Nespornou výhodou kurtu jsou probarvené lajny které vydrží celou životnost povrchu!
Povrch je vyroben z PE, je chráněn proti UV záření, pokládá se na pevný podklad asfalt, beton či na šotolinu s geotextilií, montážní rozměr čtverce 244 x 244 mm tl. 15 mm, lajna 50 x 244 mm, tl. 15 mm, plocha má ukončovací lišty.


FERRAX HOCKEY STICKHANDLING
Stickhandling plocha pro domácí trénink!

Tento model vyvinutý speciálně pro přípravu hráčů ledního hokeje ve vedení kotouče a střelbě je hladkou perforovanou plochou s nejmenší styčnou plochou 0,84%, což nám v praxi umožňuje vytvořit velmi podobné podmínky klouzavosti speciálních puků srovnatelné s rozbrusleným ledem. Součástí Vašeho domácího hřiště mohou být funkční zóny s integrací SAS BOARD, SHOOTING PAD, bodu pro vhazování či jiné barevné značky pro čárový trénink. Jednou z velkých výhod stickhandling plochy je zejména šetrnost k hokejkám, hůl se na ploše neničí a můžete tak trénovat se stejným typem se kterým hrajete na ledě. Plochu Vám můžeme dodat různě situovanou a v jakýchkoli rozměrech dle Vašich potřeb. Hřiště může být osazeno různými typy mantinelů i v kombinaci s plexisklem či sítí. Díky řadě pomůcek pro trénink si můžete v domácím prostředí vytvořit arénu, která posune Vaše dovednosti výrazně vpřed.


HTA SAS BOARD
Domácí hokejová tréninková plocha!

Jedná se o tréninkovou desku HTA SAS BOARD rozměru 2,34x2,63m jejímž autorem je HTA (Hockey Talent Academy). Jedná se o perforovanou desku s přesným vyznačením zón pro jednotlivé driblingy a sníženým třením pro dokonalou simulaci ledu. V kombinaci se stickhandling puky či HTA GRAPHITE puky je styčná plocha a tření na takové úrovni, že podmínky tréninku jsou srovnatelné s ledem. Deska slouží k přesnému nácviku stickhandlingu, rychlých nohou, koordinačních cvičení i střelby. Výhodou SAS BOARD je možnost přesného nácviku jednotlivých cvičení dle DVD či VIDEOKNIHOVNY (www.htavideo.com) a je úplně jedno jestli hráč stojí na desce v Táboře, Lipolci, Stockholmu či New Yorku. K HTA SAS BOARD je dodáváno zcela originální DVD s více jak 100 různými hokejovými cviky či volný vstup do sekce OFF –ICE ve videoknihovně. HTA SAS BOARD donutí každého hráče k přesnému provedení a získá tak správné návyky vedení kotouče, bez ohledu na věk hráče. Ve videích získáte domácího trenéra, který Vám ukáže jak doma cvičit a zdokonalovat se. V kombinaci s HTA SAS BOARD nabízíme kompaktibilní nahrávací zařízení, slide board, či balance board. K deskám dodáváme taktéž golfové míčky, in-line puky, FLY pucky, lehké puky, HOCKEY STEP, MFT balanční desky. Cviky s těmito pomůckami taktéž obsahuje DVD.


HTA EFECTIVITY SCORING 6 a 9 TARGET
Zcela unikátní tréninková pomůcka pro nácvik skórovaní v ledním hokeji!

Digitálně tištěná plachta simuluje vizuálně téměř shodné prostředí v zakončení. Zástěna je opatřena 9 otvory o velikosti a umístění dle nejnovějších statistických studií o vykrývání prostorů branky brankářem. Tato pomůcka je výsledkem odborné studie, na které se podíleli nejen přední profesionální hráči, ale zejména brankáři a jejich trenéři. Chcete se stát opravdovým kanonýrem, za pomoci této originální pomůcky toho můžete dosáhnout! SCORING (skórovaní, překonávání brankáře, střílení gólů) je téma, které nenechává nikoho chladným a není hráče, který by nechtěl umět střílet branky. Víme dobře jak je těžké mít k dispozici "živého" brankáře, ať už pro individuální či domácí trénink. Díky nové pomůcce, která vznikla ve spolupráci s odborníky zabývajícími se koncovkou, máme zdatnou náhradu... Vysoce odolná digitálně tištěná zástěna sendvičové konstrukce s brankářem v "životní velikosti" simuluje vizuálně téměř shodné prostředí pro nácvik toho nejefektivnějšího zakončení. Plachta je opatřena 9 otvory o velikosti a umístění dle nejnovějších statistických studií o vykrývání prostorů branky brankářem.

Víme jak je v praxi opomíjen nácvik přesnosti střely a to i "po ledě", právě k této činnosti byla vyvinuta kovová lišta ve spodní části této zástěny, která je opatřena třemi otvory o velikosti a umístění dle analýzy zakončení. Lišta je určena pro dokonalý nácvik zakončování po ledě včetně rychlosti reakce a pohotovosti při dorážení střel. Lišta je ze silnostěného hliníku a jednoduše se upíná třmeny na konstrukci branky. Digitální zástěna je na branku upevněna oproti klasickým zástěnám nadstandartně silnými polyesterovými popruhy, textilní kompozit je oddolný a pružný, čímž je zajištěno tlumení střel a to i klasickým kotoučem! Tato pomůcka je výsledkem studie na které se podíleli i přední profesionální hráči a brankáři ledního hokeje. Zástěna je vyráběna ve třech provedeních YOUTH (do 8 let), JUNIOR (junior 9-14 let), SENIOR (senior 15 a více roků) . Je neoddiskutovatelné, že efektivita zakončení úzce souvisí nejen s úmístěním a přesností střely, ale i místa z kterého hráči zakončují.


DÁLE NABÍZÍME

  • HOKEJOVÁ BRANKA - Kovová, dle oficiálního rozměru a včetně sítě
  • Přihrávací zařízení HTA DELTA - Přihrávací zařízení je výbornou tréninkovou pomůckou nejen pro přihrávání, ale i zpracování přihrávky, či střelbu z voleje. Velkou výhodou je, že je v tréninku možné využít najednou všechny tři strany trojúhelníku.
  • Přihrávací zařízení HTA TRAINING - Větší přihrávací zařízení je výbornou tréninkovou pomůckou nejen pro přihrávání, ale i zpracování přihrávky, či střelbu z voleje. Velkou výhodou je, že je v tréninku možné využít najednou všechny tři strany trojúhelníku.
  • Míček STICKHANDLING/hokejbal středně tvrdý - Míček pro hokejbal nebo stickhandling, oranžové barvy. Je tvrdý a nechytá se pod hokejkou. Jeho váha je 70g.
  • HTA STICKHANDLING PUCK - Výborný a velmi kvalitní STICKHANDLING puk, který je normalizovaný podle IIHF. Velikost je stejná jako u normálního puku a váha je 112 gramů.
  • HTA GRAPHITE STICKHANDLING PUCK - Vysoce kvalitní puk pro stickhandling a střelbu.
  • MY ENEMY MINI™ - Jedná se o efektivní pomůcku podporující správný dribling a kontrolu kotouče, kterou je možno využít v různých obměnách.
  • MY ENEMY™ - Větší verze efektivní pomůcky podporující správný dribling a kontrolu kotouče, kterou je možno využít v různých obměnách.
  • MY ENEMY PRO™ - Profesionální verze efektivní pomůcky podporující správný dribling a kontrolu kotouče, kterou je možno využít v různých obměnách.Všechny naše produkty naleznete v našem e-shopu

Přejít na e-shop